Leerlingen schitteren in voorstelling Belle en het Beest
Maandag 19 mei 2025
Op donderdag 15 mei 2025 presenteerden leerlingen uit de musicalklas de bekende musical Belle en het Beest in het Spectrum in Schijndel. De leerlingen hadden samen met de theaterdocenten Marloes Schellekens en Kevin van Breugel een prachtige professionele voorstelling ingestudeerd.
Het publiek genoot van een voorstelling waarin muziek, dans en theater op overtuigende wijze samenkwamen. De leerlingen lieten zien wat ze in huis hadden en brachten het bekende verhaal op een creatieve en overtuigende manier tot leven.
De musicalklas is een vaste waarde binnen het onderwijsaanbod van het Elde College, als creatieve aanvulling op de sportklassen en tweetalig onderwijs. Elk jaar kiest een groeiend aantal gemotiveerde leerlingen uit leerjaar 1 en 2 ervoor deel te nemen aan de musicalklas, met als doel artistieke talenten verder te ontwikkelen, samen te werken, podiumervaring op te doen en natuurlijk veel plezier te hebben.
Dit jaar veroverden Belle en het Beest het podium. Voorgaande jaren waren dat Shrek, Mean Girls en Matilda. Met Belle en het Beest voegt de musicalklas opnieuw een succesvolle titel toe aan deze reeks.
Het Elde College kijkt met trots terug op een geslaagde avond.