Elde College verwelkomt nieuwe directeur
- Algemeen
Dit schooljaar zijn we gestart met Jacqueline van Rennes-Vrancken als nieuwe directeur. Direct na de zomervakantie begon zij met haar werkzaamheden en inmiddels is zij enkele weken actief binnen de schoolorganisatie. In deze eerste periode maakt Jacqueline kennis met collega’s, leerlingen en ouder(s)/verzorger(s) en verkent zij de school om een volledig beeld van de organisatie te krijgen.
Jacqueline heeft twintig jaar ervaring in het onderwijs, vooral in leidinggevende functies als manager en directeur en daarmee brengt zij uitgebreide kennis mee op het gebied van onderwijsontwikkeling, teamontwikkeling en organisatieontwikkeling. Omdat zij in het verleden ook docent is geweest, weet Jacqueline bovendien hoe het is om zelf voor de klas te staan. Deze praktijkervaring, gecombineerd met haar jarenlange leiderschap, geeft haar een waardevol en breed perspectief.
Haar ambitie is het Elde College verder versterken door onderwijs van hoge kwaliteit aan te blijven bieden voor alle niveaus, het werkplezier en de professionaliteit van het team te stimuleren en een balans tussen rust en vernieuwing te creëren. Daarbij ziet zij de verschillen tussen de twee locaties: Elde College Schijndel en Elde College Sint-Michielsgestel als een kracht, gedragen door een gedeelde trots.
“De uitdagingen bij het Elde College pak ik met beide handen aan en ik zal mij met veel energie en betrokkenheid inzetten voor de kwaliteit van het onderwijs en de veiligheid van iedere leerling op onze school,” aldus Jacqueline.
Het Elde College blijft een school waar leerlingen met aandacht en nieuwsgierigheid kunnen leren en hun talenten kunnen ontdekken.
Bestuur: “We hebben er alle vertrouwen in dat we met Jacqueline een ervaren directeur hebben benoemd, die samen met het team zorgt voor goed onderwijs voor onze leerlingen én een fijne werkplek voor onze collega’s.”